Strona główna
Hungry Ducks
Jeżeli lubicie nieco nietypowe gry strzelanki to zapraszam was do zabawy razem z nami i grą Hungry Ducks. Jest to bardzo sympatyczna gra darmowa, przy której nudzić się nie będziecie, bo do przejścia jest tutaj całe mnóstwo plansz. Każda z plansz w grze Hungry Ducks jest inna, więc atrakcji wam nie zabraknie.

Zasady gry Hungry Ducks są bardzo proste - czerwone kaczki musicie usunąć z planszy niebieskimi kulkami, a żółte nakarmić kulkami żółtymi. Kulkami najlepiej strzelać w samą kaczkę, bo o ile do jedzenia kaczka podbiegnie o tyle bomba może wybuchnąć zanim kaczka znajdzie się w pobliżu niej, a ilość kulek jest ograniczona i zobaczycie ja u dołu ekranu gry Hungry Ducks.

Ilość kaczek, którą musicie zestrzelić lub nakarmić znajdziecie po prawej u góry ekranu. Nieco niżej po prawej znajdziecie czasomierz, ale nie bójcie się liczy on tylko bonus - jeśli szybko skończycie planszę to dostaniecie dodatkowe punkty. Jeszcze niżej macie ilość znalezionych jajek - jajka można znaleźć przez strzelanie do zielonych krzaczków, które przedstawione wam będą w pierwszej planszy dokładniej.

Z innych opcji w grze Hungry Ducks warto znać te, które znajdują się w lewym górnym rogu ekranu. Tam znajdziecie takie opcje jak: wyłącznik dźwięków i muzyki, wyjście z gry oraz restart planszy. Na dole gry Hungry Ducks w lewym jej rogu znajdziecie numer planszy w którą gracie. Z opcji to już w zasadzie wszystko. Warto jeszcze wiedzieć jak strzelać.

Strzelanie w grze Hungry Ducks jest również bardzo proste. Wystarczy złapać za kulkę na wyrzutni, która jest gdzieś ułożona na planszy, naciągnąć ją by strzelać z odpowiednią siłą i obrócić ją w dobrym kierunku, a wszystko to za pomocą myszki. Na strzałkach w grze Hungry Ducks możecie przemieszczać się po ekranie.

No i to by było na tyle jeśli chodzi o Hungry Ducks. Jeżeli lubicie gry kaczki, czy ogólnie gry zwierzęta to z pewnością będziecie się tutaj z nami nieźle bawić. Zabawa z grą Hungry Ducks jest naprawdę przednia - wystarczy, że raz spróbujecie a nie będziecie mogli przerwać. Gra Hungry Ducks czeka już na was - nie traćcie czasu bo macie do przejścia kilkanaście plansz.
Średnia ocen: 5,00
Oceń tą grę
gra dodana:
21-03-2012
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Autor

Komentarz


Kolorowanie Żyrafy
Masz ochotę pokolorować? Tym razem obrazek z żyrafą. Miłej zabawy. __e ...
Daisy Petals
Wróżbita w prawdziwym życiu może nie być na tyle profesjonalny, jeśli płatki stokrotki są wykorzystywane do przewidywania zwycięzcę, który ...
Jeżeli spodobała ci się ta gra zobacz także:
GRY PRZYGODOWE / Ice Cream Cart
Udekoruj wózek z lodami. Przygotuj także wygląd sprzedawanego towaru. ...
GRY PRZYGODOWE / Evilz Blast
Fun Kolorowe Match 2 Zło grze ...
GRY PRZYGODOWE / Fish And Serve V2
Twoim zadaniem jest złowić jak największą ilość ryb. Sterowanie myszką ...
GRY PRZYGODOWE / MidnightFlight
Begnij po dachu pociagu i unikaj przeszkód aby nie spaść. ...
GRY PRZYGODOWE / Meadow Butterfly Matching
Dzikie kolorowe piękne motyle były w parach, ale stracili kolegów, kiedy ukryli losowo za kartami. Dołącz do pary i ich szczęśliwsi i ...