Strona główna
Hungry Ducks
Jeżeli lubicie nieco nietypowe gry strzelanki to zapraszam was do zabawy razem z nami i grą Hungry Ducks. Jest to bardzo sympatyczna gra darmowa, przy której nudzić się nie będziecie, bo do przejścia jest tutaj całe mnóstwo plansz. Każda z plansz w grze Hungry Ducks jest inna, więc atrakcji wam nie zabraknie.

Zasady gry Hungry Ducks są bardzo proste - czerwone kaczki musicie usunąć z planszy niebieskimi kulkami, a żółte nakarmić kulkami żółtymi. Kulkami najlepiej strzelać w samą kaczkę, bo o ile do jedzenia kaczka podbiegnie o tyle bomba może wybuchnąć zanim kaczka znajdzie się w pobliżu niej, a ilość kulek jest ograniczona i zobaczycie ja u dołu ekranu gry Hungry Ducks.

Ilość kaczek, którą musicie zestrzelić lub nakarmić znajdziecie po prawej u góry ekranu. Nieco niżej po prawej znajdziecie czasomierz, ale nie bójcie się liczy on tylko bonus - jeśli szybko skończycie planszę to dostaniecie dodatkowe punkty. Jeszcze niżej macie ilość znalezionych jajek - jajka można znaleźć przez strzelanie do zielonych krzaczków, które przedstawione wam będą w pierwszej planszy dokładniej.

Z innych opcji w grze Hungry Ducks warto znać te, które znajdują się w lewym górnym rogu ekranu. Tam znajdziecie takie opcje jak: wyłącznik dźwięków i muzyki, wyjście z gry oraz restart planszy. Na dole gry Hungry Ducks w lewym jej rogu znajdziecie numer planszy w którą gracie. Z opcji to już w zasadzie wszystko. Warto jeszcze wiedzieć jak strzelać.

Strzelanie w grze Hungry Ducks jest również bardzo proste. Wystarczy złapać za kulkę na wyrzutni, która jest gdzieś ułożona na planszy, naciągnąć ją by strzelać z odpowiednią siłą i obrócić ją w dobrym kierunku, a wszystko to za pomocą myszki. Na strzałkach w grze Hungry Ducks możecie przemieszczać się po ekranie.

No i to by było na tyle jeśli chodzi o Hungry Ducks. Jeżeli lubicie gry kaczki, czy ogólnie gry zwierzęta to z pewnością będziecie się tutaj z nami nieźle bawić. Zabawa z grą Hungry Ducks jest naprawdę przednia - wystarczy, że raz spróbujecie a nie będziecie mogli przerwać. Gra Hungry Ducks czeka już na was - nie traćcie czasu bo macie do przejścia kilkanaście plansz.
Średnia ocen: 5,00
Oceń tą grę
gra dodana:
21-03-2012
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Autor

Komentarz


Santa Gift Panic
Celem tej gry jest pomoc Santa zebrać wszystkie prezenty bez złapanym przez czarownicę. Jeśli zbierzesz magiczną butelkę, to sprawia, że ...
Cake Shop 2
Zarządzaj sklepem ze słodyczami. Klienci są tu bardzo wymagający. Nie pomyl przepisów! Powodzenia.__e ...
Jeżeli spodobała ci się ta gra zobacz także:
GRY PRZYGODOWE / Kiss me .
Całuj się z dziewczyną tak, aby nauczyciel niczego nie zauważył! Sterowanie myszką. ...
GRY PRZYGODOWE / Bumperjack
Skrzyżowanie BlackJacka i paintball. Masz do dyspozycji 4 stosy kart. Na każdy stos kliknij "Hit Me" jeżeli chcesz dołorzyć tu kartę. Na ...
GRY PRZYGODOWE / Diner City
Masz okazję poprowadzić restaurację. Musisz zarabiać pieniądze i dbać o zadowolenie klientów. Powodzenia!__e ...
GRY PRZYGODOWE / Road-Construction-2
Jedź drogą unikając przeszkód. ...
GRY PRZYGODOWE / Meal Masters 2
Postaraj się ugotować zlecone dania i wykorzystaj podane przepisu w realnym świecie. __e ...