Strona główna
 
Witamy na stronie z grami dla dziecka. Wchodząc na tą stronę akceptujesz wszystkie warunki naszej polityki prywatności i zgadzasz się przestrzegać poniższych zasad. Jeżeli nie zgadzasz się z naszymi warunkami powinieneś opuścić stronę grydladziecka.pl.

1. Prawa własności.
Strona grydladziecka.pl oraz cała jej zawartość (znaki handlowe, grafika, rozwiązania sieciowe itp.) z wyjątkiem zamieszczonych tu gier są własnością firmy piterasek.com i nie mogą być wykorzystywane, kopiowane lub w żaden sposób rozprowadzane bez zgody właścicieli. Wszelkie materiały opublikowane na stronie gry grydladziecka.pl są własnością ich autorów lub innych, prawowitych właścicieli i nie mogą być kopiowane, powielane, ani w żaden sposób rozprowadzane bez zgody prawowitych właścicieli.
2. Powiadamianie.
Wszyscy użytkownicy zgadzają sie na powiadamianie przez grydladziecka.pl za pośrednictwem poczty elektronicznej o nowościach i zmianach na stronie grydladziecka.pl.
3. Koszty.
Strona grydladziecka.pl udostępnia swoją zawartość do grania i przeglądania nieodpłatnie, jakkolwiek niektóre elementy strony mogą wymagać darmowej rejestracji w celach komunikacyjnych (konkursy etc.)
4. Zmiany warunków użytkowania.
Piterasek.com zastrzega sobie prawo do zmiany powyższych warunków w każdej chwili. Aktualna wersja warunków będzie dostępna w tej części strony. Dalsze użytkowanie strony jest jednoznaczne z zaakceptowaniem nowych warunków.
 
Join us on Facebook